Jednolůžková postel 2S/90

Jednolůžkovou postel Nonell 2S/90 nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plochy výsuvných zásuvek jsou v dezénu onyx. Obě zásuvky mají... více informací »
Jednolůžková postel  2S/90
7 611 Kč
Ověřit dostupnost
Jednolůžkovou postel Nonell 2S/90 nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plochy výsuvných zásuvek jsou v dezénu onyx. Obě zásuvky mají...

Jednolůžkovou postel Nonell 2S/90 nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plochy výsuvných zásuvek jsou v dezénu onyx. Obě zásuvky mají plnovýsuvné kuličkové pojezdy. Hrany lamina chrání ABS a prodlužuje tak jeho životnost. Korpus má sílu 16 mm, horní deska 32 mm. Dodáváme v demontu, bez matrace, které si můžete vybrat z naší bohaté nabídky matrací. V moderní kolekci Nonell vám nabízíme nábytek tak univerzální, že bude dokonalý do každého dětského pokoje bez ohledu na věk vašich dětí! Jednotlivé prvky dětského nábytku zajistí uspořádání každého nezbytného prostoru – zóny spánku, studia a hry.

Exkluzivní produkt je k dispozici také na našich stránkách umístěný v sekci postele. Připravili jsme pro vás vyjímečné zboží z této sekce za super cenu! Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí skvělé zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Jednolůžková postel 2S/90 od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte u nás právě opravdu výhodně. Akční ceny od 7 611 Kč.