Jídelní rozkládací stůl Berlín

Jídelní rozkládací stůl Berlín z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po rozložení stolu získáte... více informací »
Jídelní rozkládací stůl Berlín
6 215 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní rozkládací stůl Berlín z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po rozložení stolu získáte...

Jídelní rozkládací stůl Berlín z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Po rozložení stolu získáte obdélníkovou plochu o rozměru 170×70 cm. Rozpětí nohou šířka 86 cm, hloubka 62 cm. Hmotnost stolu 35 kg. Masivní podnož moříme a lakujeme do dezénu horní desky (viz varianty produktu). Na roztahovacím dílu je směr let dřeva jiný, než na horní desce.

Levný produkt Jídelní rozkládací stůl Berlín můžete dostat také tady u nás ve známé kategorii jídelní stoly. Nyní koupíte oblíbené produkty z této populární sekce za internetové ceny. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje skvělé zboží A to ještě není vše. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás najdete více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zlevněný kus Jídelní rozkládací stůl Berlín od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete u nás nyní opravdu levně! Cena od 6 215 Kč.