Jídelní stůl Anton

Moderní luxusní jídelní stůl Anton vyrobený v kombinaci skla a lakované oceli ozdobí každý jídelní prostor. Horní deska a podstava jsou z... více informací »
Jídelní stůl Anton
4 525 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní luxusní jídelní stůl Anton vyrobený v kombinaci skla a lakované oceli ozdobí každý jídelní prostor. Horní deska a podstava jsou z...

Moderní luxusní jídelní stůl Anton vyrobený v kombinaci skla a lakované oceli ozdobí každý jídelní prostor. Horní deska a podstava jsou z černého skla, kostra z černě lakované oceli. Stůl Anton není rozkládací. Dodáváno v demontu.


Tento oblíbený produkt Jídelní stůl Anton získáte právě nyní tu na webu ve známé rubrice jídelní stoly! Najděte si zcela nové produkty z této sekce v akci. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. dodává skvělé produkty. U nás nabízíme více, u nás najdete další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Jídelní stůl Anton od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte zde v akci! Nabídky již od 4 525 Kč.