Jídelní stůl Bond 03

Velmi moderní vzhled a originální provedení jsou hlavními znaky produktů řady Bond. Jídelní stůl Bond je vyroben z LTD o síle 16 mm v několika... více informací »
Jídelní stůl Bond 03
4 524 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní vzhled a originální provedení jsou hlavními znaky produktů řady Bond. Jídelní stůl Bond je vyroben z LTD o síle 16 mm v několika...

Velmi moderní vzhled a originální provedení jsou hlavními znaky produktů řady Bond. Jídelní stůl Bond je vyroben z LTD o síle 16 mm v několika dezénech (viz varianty produktu). Hrany jsou opatřeny 0,6 mm ABS. Stůl není rozkládací. Dodáváno v demontu. Ke stolu je možné přiobjednat další produkty do jídelny Bond – viz související zboží.

Oblíbený produkt jde sehnat teď tu na stránkách zařazený v sekci jídelní stoly. Nyní získáte ještě jiné produkty z této sekce za akční cenu! Významná značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Jídelní stůl Bond 03 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete na našich stránkách teď právě levně! Akční cena již od 4 524 Kč.