Jídelní stůl Dallas

Jídelní stůl Dallas je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF s laminem v odstínu mramor.... více informací »
Jídelní stůl Dallas
8 722 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Dallas je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF s laminem v odstínu mramor....

Jídelní stůl Dallas je luxusní designová záležitost. Kovové nohy v černé barvě doplňuje deska, která kombinuje MDF s laminem v odstínu mramor. Stůl je rozkládací, takže bude dostatečně velký, aby jste k němu posadili i početnější rodinu. Vnitřní prostor pro zasunutí židlí je 151 cm. Dopřejte si moderní a luxusní bydlení! Stůl Dallas skvěle zapadne do moderních interiérů. Dodáváme v demontu.

Kvalitní a levný produkt Jídelní stůl Dallas naleznete také tu na našem webu v oblíbené rubrice jídelní stoly. Nyní najdete nové kousky z této známé rubriky ve výhodné akci!

Kvalitní kus Jídelní stůl Dallas pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete právě nyní skutečně výhodně! Teď za akční cenu 8 722 Kč.