jídelní stůl INFERNO

Masivní jídelní stůl Inferno bude ozdobou vašeho interiéru. Ve složeném stavu je deska stolu kulatá, po rozložení vytvoří... více informací »
jídelní stůl INFERNO
22 243 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní jídelní stůl Inferno bude ozdobou vašeho interiéru. Ve složeném stavu je deska stolu kulatá, po rozložení vytvoří...

Masivní jídelní stůl Inferno bude ozdobou vašeho interiéru. Ve složeném stavu je deska stolu kulatá, po rozložení vytvoří ovál. Kvalitní MDF deska s přírodní dubovou dýhou je kombinovaná s nohami z černé oceli. Velkou výhodou tohoto stolu je možnost jeho rozložení až na 300 cm. To vyřeší problém večírků nebo setkání s blízkými. Desku stolu roztáhnete na velikost 150, 200, 250 nebo 300 cm. Krásný a funkční jídelní stůl v industriálním stylu ozdobí vaši jídelnu dlouhá léta a dodá prostoru osobitost a hřejivou atmosféru. Originální kousek do vaší domácnosti kombinujte nejvhodněji s nábytkem z kolekce Industrial.

Tento unikátní produkt jídelní stůl INFERNO od našeho předního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady nyní napořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 22 243 Kč.