Jídelní stůl MODEX chrom/

Jednoduchý stůl Modex 90 s dýhovanou deskou z lamina v bílém dekoru, stabilní nohy v odstínu chrom. Síla lamina 32 mm. Jídelní... více informací »
Jídelní stůl MODEX  chrom/
2 348 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchý stůl Modex 90 s dýhovanou deskou z lamina v bílém dekoru, stabilní nohy v odstínu chrom. Síla lamina 32 mm. Jídelní...

Jednoduchý stůl Modex 90 s dýhovanou deskou z lamina v bílém dekoru, stabilní nohy v odstínu chrom. Síla lamina 32 mm. Jídelní stůl bude díky svému industriálnímu a minimalistickému vzhledu skvěle vypadat v jídelně nebo v kuchyni. Odolné zaoblené nohy stolu s plastovou patkou jsou vyrobené z oceli. Stůl doporučujeme nejen do domácnosti, ale i do restauračních zařízení či kaváren. Tento model nabízíme i dalších rozměrech a odstínech desky (viz související produkty).

Tento designový produkt Jídelní stůl MODEX jde koupit právě teď tu na našem webu v rubrice jídelní stoly. Nyní koupíte akční produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu!

Zajímavý výrobek Jídelní stůl MODEX chrom/ od společnosti s výborným jménem FORLIVING s.r.o. je k dispozici v naší online nabídce za výhodné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 2 348 Kč.