Jídelní stůl Monaco

Luxusní jídelní stůl Monaco, který vás oslní svým moderním designem. Stůl je rozkládací a tak k němu pohodlně usadíte i... více informací »
Jídelní stůl Monaco
13 205 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní jídelní stůl Monaco, který vás oslní svým moderním designem. Stůl je rozkládací a tak k němu pohodlně usadíte i...

Luxusní jídelní stůl Monaco, který vás oslní svým moderním designem. Stůl je rozkládací a tak k němu pohodlně usadíte i početnější rodinu. Kostra a deska stolu jsou vyrobené z lakované MDF v kombinaci s laminem v provedení bílá a šedá. Podnož je z nerez oceli a poskytuje stabilitu a dotváří celkový luxusní dojem.


Tento kvalitní a levný produkt naleznete nyní tu na našich stránkách v populární rubrice jídelní stoly! Nyní můžete najít ještě jiné výrobky ve zmíněné kategorii za příznivou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Jídelní stůl Monaco od výrobce s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. je k získání tady a teď právě za akční cenu. Ceny již od 13 205 Kč.