Jídelní stůl – rozkládací 2

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se... více informací »
Jídelní stůl - rozkládací 2
14 930 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se...

Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 62 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Nejprodávanější produkt Jídelní stůl – rozkládací 2 získáte ještě tady na stránkách ve známé rubrice jídelní stoly. Pořiďte si akční produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také více kvalitních produktů značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární značka FORLIVING s.r.o. dodává vynikající zboží

Tento výjimečný produkt Jídelní stůl - rozkládací 2 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit tady a teď právě za akční cenu! Teď v akci 14 930 Kč.