Jídelní stůl Seweryn, bílý-sonoma

Jídelní stůl Seweryn je vhodný zejména pro početnější rodinu. Stůl je vyrobený z laminované MDF desky, nohy jsou bílé,... více informací »
Jídelní stůl Seweryn
7 502 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Seweryn je vhodný zejména pro početnější rodinu. Stůl je vyrobený z laminované MDF desky, nohy jsou bílé,...

Jídelní stůl Seweryn je vhodný zejména pro početnější rodinu. Stůl je vyrobený z laminované MDF desky, nohy jsou bílé, vrchní deska v dezénu dub sonoma. Stůl je rozkádací až na rozměr 300 cm, k tomu slouží 3 vkládací desky. Stůl je rozkládací. Dodáváno v demontu.


Super výrobek můžete sehnat aktuálně tu na našich stránkách v populární rubrice jídelní stoly. Nyní si můžete koupit ještě další výrobky z této kategorie za zcela nejnižší cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. nabízí prvotřídní sortiment.. A tady je důkaz!

Diskontní produkt Jídelní stůl Seweryn, bílý-sonoma od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. pohodlně nakoupíte zde teď za výhodnou cenu. Výhodně za super cenu 7 502 Kč.