Jídelní stůl Standard – rovné nohy

Jídelní stůl - rovné nohy o velikosti 7x7 cm. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je... více informací »
Jídelní stůl Standard - rovné nohy
20 127 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl - rovné nohy o velikosti 7x7 cm. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je...

Jídelní stůl – rovné nohy o velikosti 7×7 cm. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Stůl se vyrábí ve více rozměrech – viz varianty produktu, síla desky je 2,6 cm. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Kvalitní a oblíbený kus Jídelní stůl Standard – lze zakoupit mimo jiné na webu zařazený v rubrice jídelní stoly! Získejte podobné zboží z této známé sekce v bezva akci.

Tento akční kus Jídelní stůl Standard - rovné nohy od našeho známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete momentálně na našich stránkách napořád výhodně. Výhodně za super cenu 20 127 Kč.