Jídelní stůl Statui 80, /

Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou... více informací »
Jídelní stůl Statui 80
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou...

Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou totiž vhodné nejen do vaší jídelny. Stůl disponuje jednoduchou bílou kulatou deskou o šíři 80 cm. Čtyři nohy z bukového dřeva stůl bezpečně podpírají a udržují jeho stabilitu. Doporučujeme kombinovat s židlemi kolekce Inquilino, Padronale či Celier, jež naleznete níže v souvisejících produktech. Dodáváme v demontu. Stůl Statuine nabízíme také v dalších průměrech desky – viz související produkty níže.

Žádaný výrobek Jídelní stůl Statui 80, dostanete snadno tu na našem webu umístěný v kategorii jídelní stoly. Získejte nové zboží ve zmíněné rubrice z pohodlí domova!

Tento neodolatelný výrobek Jídelní stůl Statui 80, / od známé společnosti FORLIVING s.r.o. lze zakoupit tady a teď trvale výhodně! Ve skvělé akci za 2 490 Kč.