Jídelní stůl Statui 90, /

Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou... více informací »
Jídelní stůl Statui 90
Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou...

Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou totiž vhodné nejen do vaší jídelny. Stůl disponuje jednoduchou bílou kulatou deskou o šíři 90 cm. Čtyři nohy z bukového dřeva stůl bezpečně podpírají a udržují jeho stabilitu. Doporučujeme kombinovat s židlemi kolekce Inquilino, Padronale či Celier, jež naleznete níže v souvisejících produktech. Dodáváme v demontu. Stůl Statuine nabízíme také v dalších průměrech desky – viz související produkty níže.

Akční produkt Jídelní stůl Statui 90, získáte prostě na našem webu v kategorii jídelní stoly! Najděte si ještě jiné výrobky z této sekce za super peníze. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje top sortiment !

Kvalitní a levný výrobek Jídelní stůl Statui 90, / od výrobce s dlouholetou historií FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte v naší online nabídce za výhodné peníze. Levně za 2 890 Kč.