Jídelní stůl – stylový 4

Masiv - smrk. Kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,... více informací »
Jídelní stůl - stylový 4
10 559 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. Kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,...

Masiv – smrk. Kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 35 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Akční produkt získáte právě zde tady a teď na našem webu v rubrice jídelní stoly. Nyní koupíte ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za super peníze. To není všechno, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Jídelní stůl - stylový 4 od top značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete u nás nyní téměř zdarma. Akční cena od 10 559 Kč.