Jídelní stůl Vigo

Jídelní stůl Vigo z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního buku... více informací »
Jídelní stůl Vigo
4 069 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Vigo z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního buku...

Jídelní stůl Vigo z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního buku moříme a lakujeme do dezénu horní desky (viz varianty produktu). Prostor pro židle má delší strana 73 cm, kratší strana 48 cm. Dodáváme v demontu.

Tento zlevněný výrobek Jídelní stůl Vigo máte možnost koupit právě zde na našem webu umístěný v rubrice jídelní stoly! Pořiďte si ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za super cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Jídelní stůl Vigo s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. máte možnost najít právě nyní za super peníze! Nyní lze objednat jen za 4 069 Kč.