Kancelářská židle 9040 Sophia Executive

Stylová kancelářská židle, výškově nastavitelné na chromovaném pístu, na výběr jakostní černá nebo bílá kůže, ocelový rám sedáku, nosná... více informací »
Kancelářská židle 9040 Sophia Executive
15 809 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová kancelářská židle, výškově nastavitelné na chromovaném pístu, na výběr jakostní černá nebo bílá kůže, ocelový rám sedáku, nosná...

Stylová kancelářská židle, výškově nastavitelné na chromovaném pístu, na výběr jakostní černá nebo bílá kůže, ocelový rám sedáku, nosná část, područky a báze z leštěného hliníku, kolečka s chromovaným krytím, nosnost 130 kg. Záruka 36 měsíců.

Nový výrobek Kancelářská židle 9040 Sophia Executive můžete sehnat v pohodě tu na našich stránkách umístěný v sekci kancelářské židle. Nyní pořídíte vyjímečné výrobky z této kategorie ve výprodejové akci. Populární značka FORLIVING s.r.o. poskytuje špičkové zboží Udělejte radost sami sobě! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Kancelářská židle 9040 Sophia Executive od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte zde teď právě skutečně levně. Teď v akci 15 809 Kč.