Kancelářská židle Ergohuman

Exklusivní kancelářská židle s prodyšným sedákem, opěrákem a opěrkou hlavy. Síťovina na sedáku a opěráku zvyšuje komfort a hygienu sezení,... více informací »
Kancelářská židle Ergohuman
20 479 Kč
Ověřit dostupnost
Exklusivní kancelářská židle s prodyšným sedákem, opěrákem a opěrkou hlavy. Síťovina na sedáku a opěráku zvyšuje komfort a hygienu sezení,...

Exklusivní kancelářská židle s prodyšným sedákem, opěrákem a opěrkou hlavy. Síťovina na sedáku a opěráku zvyšuje komfort a hygienu sezení, zabraňuje přehřívání dotykových partií těla. Synchronní mechanismus s nastavením síly protiváhy – ovládaní bovdemem. Židle má několikanásobnou aretaci, nastavení hloubky sedáku, výškové nastavení opěráku, nastavení úhlu a výšky područek a opěrky hlavy. Bederní pružná opěrka s permanentním přítlakem. Kolečka o průměru 65 mm – vhodná pro všechny typy podlah. Nosnost 130 kg. Rozměry: výška: 116-129,5 cm šířka: 68,5 cm hloubka sedáku: 47-52 cm výška sedáku: 46-55 cm


Tento vynikající produkt můžete nakoupit aktuálně tady a teď na našich stránkách v populární kategorii kancelářské židle. Máme pro vás vyjímečné výrobky z této známé kategorie snadno online! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený výrobek Kancelářská židle Ergohuman od top značky FORLIVING s.r.o. můžete najít tady nyní levně! Ceny již od 20 479 Kč.