Kancelářská židle Vire zelená

Kancelářská židle Vire zpříjemní sezení v kanceláři díky barevné kombinaci černá-zelená. Židle je výškově stavitelná s... více informací »
Kancelářská židle Vire zelená
2 406 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Vire zpříjemní sezení v kanceláři díky barevné kombinaci černá-zelená. Židle je výškově stavitelná s...

Kancelářská židle Vire zpříjemní sezení v kanceláři díky barevné kombinaci černá-zelená. Židle je výškově stavitelná s funkcí houpání. Stabilita je zajištěna chromovou konstrukcí opatřenou pěti kolečky. Síťovaná opěrka se plně přizpůsobí vašim zádům a poskytne vám tu správnou oporu páteře. Područky jsou zárukou pohodlného sezení a uleví vašim pažím. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka sedáku 61 cm – hloubka sedáku 63 cm – výška 110 – 120 cm – výška sedáku 44 – 54 cm – nosnost 100 kg

Tento kvalitní výrobek Kancelářská židle Vire zelená jde sehnat bez problémů na našem webu ve známé rubrice kancelářské židle. Nyní najdete kvalitní kousky z této oblíbené kategorie za internetové ceny!

Kvalitní výrobek Kancelářská židle Vire zelená od výrobce s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. je dostupný u nás levně. V akci za cenu 2 406 Kč.