Kancelářská židle Vire

Kancelářská židle Vire v černém provedení. Židle je výškově stavitelná s funkcí houpání. Stabilita je zajištěna chromovou konstrukcí... více informací »
Kancelářská židle Vire
2 406 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Vire v černém provedení. Židle je výškově stavitelná s funkcí houpání. Stabilita je zajištěna chromovou konstrukcí...

Kancelářská židle Vire v černém provedení. Židle je výškově stavitelná s funkcí houpání. Stabilita je zajištěna chromovou konstrukcí opatřenou pěti kolečky. Síťovaná opěrka se plně přizpůsobí vašim zádům a poskytne vám tu správnou oporu páteře. Područky jsou zárukou pohodlného sezení a uleví vašim pažím. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka sedáku 61 cm – hloubka sedáku 63 cm – výška 110 – 120 cm – výška sedáku 44 – 54 cm – nosnost 100 kg

Neodolatelný produkt Kancelářská židle Vire můžete pořídit právě teď tu ve známé kategorii kancelářské židle! Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu!

Oblíbený a kvalitní výrobek Kancelářská židle Vire od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit u nás nyní skutečně levně! Cena od 2 406 Kč.