Kancelářské křeslo VALDEZ

Pohodlnou kancelářskou židli Valdez nabízíme čalouněnou v kombinaci prodyšné šedé síťoviny na opěráku a černé tkaniny na... více informací »
Kancelářské křeslo VALDEZ
Pohodlnou kancelářskou židli Valdez nabízíme čalouněnou v kombinaci prodyšné šedé síťoviny na opěráku a černé tkaniny na...

Pohodlnou kancelářskou židli Valdez nabízíme čalouněnou v kombinaci prodyšné šedé síťoviny na opěráku a černé tkaniny na sedáku. Toto křeslo je užitečným pomocníkem při práci i při studiu. Tvarovaná opěrka hlavy a pevné područky vám zajistí příjemné sezení a relax při dlouhém sezení. Nosnost 100 kg. Dodáváme v demontu. Křeslo je opatřené mechanismem TILT, který umožňuje výškovou stavitelnost pomocí plynového pístového zvedáku. Samozřejmostí je funkce houpání s regulačním šroubem pro nastavení síly protitlaku opěradla dle hmotnosti sedícího. Stabilitu zajišťuje klasická základna z tvrzeného plastu s 5 kolečky.Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 64 cm – hloubka 60 cm – výška 116-122 cm – výška sedáku 46 – 52 cm

Oblíbený produkt Kancelářské křeslo VALDEZ najdete zrovna tady a teď na našem webu umístěný v sekci kancelářské židle! Nyní můžete získat jiné produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu. To ale není všechno, máme toho více. Mrkněte také na další produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává skvělé zboží .

Ve slevě produkt Kancelářské křeslo VALDEZ od top značky FORLIVING s.r.o. máte možnost dostat zde nyní extra se slevou. Právě teď za cenu 2 763 Kč.