Kancelářské křeslo Voyager, modré

Křeslo je opatřené mechanismem TILT, který umožňuje výškovou stavitelnost pomocí plynového pístového zvedáku. Praktické fixní područky vám... více informací »
Kancelářské křeslo Voyager
3 265 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo je opatřené mechanismem TILT, který umožňuje výškovou stavitelnost pomocí plynového pístového zvedáku. Praktické fixní područky vám...

Křeslo je opatřené mechanismem TILT, který umožňuje výškovou stavitelnost pomocí plynového pístového zvedáku. Praktické fixní područky vám zajistí příjemné sezení a úlevu pažím při dlouhém sezení. Vysoce kvalitní polstrování židle a ergonomicky tvarovaný opěrák dopřává maximální komfort a pohodlí při sezení. Křeslo je dodáváno v demontu v čalounění membránovou tkaninou v modročerné barvě, které dodává křeslu mimořádně luxusní vzhled. Stabilitu zajišťuje klasická základna s 5 kolečky.Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 64 cm – hloubka 61 cm – výška 115 – 125 cm – výška sedáku 47 – 57 cm

Tento neodolatelný produkt Kancelářské křeslo Voyager, modré je k dostání teď na webu v kategorii kancelářské židle. Připravili jsme pro vás parádní produkty z této známé kategorie za výprodejovou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. vás obohatí o top zboží.

Unikátní a žádaný kus Kancelářské křeslo Voyager, modré od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách v akci. Nabídka od 3 265 Kč.