Kancelářský stůl Rea Play SRD-0

Rohový kancelářský stůl Rea Play SRD s dřevěnými nohami. Při objednání si prosím zvolte pravé či levé provedení. Desku stolu nabízíme z... více informací »
Kancelářský stůl Rea Play SRD-0
8 458 Kč
Ověřit dostupnost
Rohový kancelářský stůl Rea Play SRD s dřevěnými nohami. Při objednání si prosím zvolte pravé či levé provedení. Desku stolu nabízíme z...

Rohový kancelářský stůl Rea Play SRD s dřevěnými nohami. Při objednání si prosím zvolte pravé či levé provedení. Desku stolu nabízíme z bohaté škály dezénů lamina o síle 25mm, hrany chrání ABS o síle 2mm. Hloubka stolní desky na obou stranách je 60 cm. Dodáváme v demontu.


Kvalitní a oblíbený produkt Kancelářský stůl Rea Play SRD-0 lze získat taky tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii kancelářské stoly. Podívejte se na vyjímečné výrobky ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě prodává top výrobky.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Kancelářský stůl Rea Play SRD-0 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. získáte zde téměř zdarma! V akci od 8 458 Kč.