Knihovna 5/2 rohová

Rohová knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je... více informací »
Knihovna 5/2 rohová
32 879 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je...

Rohová knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 76 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 90 cm – hloubka 32 cm – výška 223 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.


Hodně prodávaný produkt máte možnost nakoupit aktuálně tady na webu ve známé sekci knihovny! Nyní koupíte ještě ostatní zboží z této známé sekce za super cenu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. vám představuje top výrobky. To však není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte na další kvalitní kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Knihovna 5/2 rohová originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit tady nyní opravdu levně! Akční ceny od 32 879 Kč.