Knihovna – stylová 4

Dřevěná knihovna s 5 policemi vyrobená ze smrkového nebo borového dřeva. Masiv - smrk, 5x police (hloubka police 25 cm). Za příplatek lze objednat... více informací »
Knihovna - stylová 4
16 149 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná knihovna s 5 policemi vyrobená ze smrkového nebo borového dřeva. Masiv - smrk, 5x police (hloubka police 25 cm). Za příplatek lze objednat...

Dřevěná knihovna s 5 policemi vyrobená ze smrkového nebo borového dřeva. Masiv – smrk, 5x police (hloubka police 25 cm). Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 48 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.


Často hledaný produkt Knihovna – stylová 4 můžete pořídit přímo na webu umístěný v sekci příborníky! Nyní najdete ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete více produktů značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Knihovna - stylová 4 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. můžete získat zde teď za výhodnou cenu. Ceny od 16 149 Kč.