Kombinovaná komoda CRO-06

Kombinovanou komodu Cross 06 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda má 2 zásuvky v horní části a za 2 dvířky poskytuje úložný prostor ve 2... více informací »
Kombinovaná komoda  CRO-06
7 263 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu Cross 06 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda má 2 zásuvky v horní části a za 2 dvířky poskytuje úložný prostor ve 2...

Kombinovanou komodu Cross 06 nabízíme v řadě moderních dezénů. Komoda má 2 zásuvky v horní části a za 2 dvířky poskytuje úložný prostor ve 2 poličkách, které doporučujeme zatížit max 5 kg. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 12 cm, které vám usnadní úklid. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Ve slevě produkt pořídíte pohodlně tady na webu v kategorii komody. Pořiďte si akční zboží z naší sekce za nejlepší ceny!

Tento vynikající kus Kombinovaná komoda CRO-06 od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zde v akci! Ceny od 7 263 Kč.