Kombinovaná komoda Rea Wave 7

Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 5 zásuvek a dvířek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu... více informací »
Kombinovaná komoda Rea Wave 7
7 599 Kč
Ověřit dostupnost
Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 5 zásuvek a dvířek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu...

Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 5 zásuvek a dvířek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu vašeho domova. Kombinovanou komodu Rea Wave 7 nabízíme z lamina v řadě moderních dezénů. Čela 5 zásuvek a dvířek vybírejte jednotlivě až z 16 barevných odstínů. Zásuvky s kuličkovým plnovýsuvem a integrovaným tlumením poskytnou dostatek praktického prostoru nejen na oblečení. Vnitřní prostor za dvířky je rozdělený 3 praktickými policemi. Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2 cm. Dodáváme v demontu. Komoda kvalitní slovenské výroby je vyrobena z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Vrchní deska je zesílená 25 mm. Hrany chrání ABS o síle 2 mm a 0,5 mm. Ideálně kombinujte s dalšími prvky z univerzální kolekce Wave nebo Tulsa (viz související produkty).

Tento designový kus Kombinovaná komoda Rea Wave 7 od známého předního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete nakoupit zde nyní skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 7 599 Kč.