Kombinovaná komoda Venuše K2

Komoda se zásuvkou a 2 dvířky ze sektoru Venuše pro uložení oděvů a jiných drobností. Kombinovanou komodu z kvalitní a odolné laminované desky o... více informací »
Kombinovaná komoda Venuše K2
6 202 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda se zásuvkou a 2 dvířky ze sektoru Venuše pro uložení oděvů a jiných drobností. Kombinovanou komodu z kvalitní a odolné laminované desky o...

Komoda se zásuvkou a 2 dvířky ze sektoru Venuše pro uložení oděvů a jiných drobností. Kombinovanou komodu z kvalitní a odolné laminované desky o síle 18 mm chrání pevné a silné hrany ABS. Zásuvka s kuličkovým výsuvem a automatickým dovíráním je vyrobena z bílé laminované desky o síle 12 mm. Dvířka mají tlumení dovírání, za dvířky je výškově stavitelná police. Horní deska je z laminované desky síly 22 mm. Vzhledem k použitým materiálům je komoda snadno čistitelná a odolná vůči neopatrnému zacházení. Úchytky jsou dodávány pouze v chromovém provedení. Dodáváme ji v demontu.


Oblíbený a kvalitní produkt můžete dostat také tady a teď na našich stránkách v populární kategorii komody. Vyhledejte si nové výrobky ve zmiňované rubrice za parádní cenu!

Kvalitní a žádaný produkt Kombinovaná komoda Venuše K2 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. získáte právě ve slevě! V akci od 6 202 Kč.