Komoda 06

Komoda Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Komoda disponuje 4 zásuvkami a 2 skříňkami po... více informací »
Komoda  06
7 490 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Komoda disponuje 4 zásuvkami a 2 skříňkami po...

Komoda Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Komoda disponuje 4 zásuvkami a 2 skříňkami po stranách. Skříňky mají uvnitř 2 poličky a navíc díky poličkám po stranách nabízí i prostor pro vytavení fotografií či upomínkových předmětů z dovolené. Dodáváme v demontu. Komoda je součástí kolekce Rio.

Tento kvalitní produkt můžete dostat také u nás umístěný v rubrice komody! Nyní si můžete pořídit ještě jiné výrobky z naší sekce za skvělou cenu. Nebojte, máme toho více, mrkněte na další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Žádaný produkt Komoda 06 od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte právě zde téměř zdarma. Nabídky již od 7 490 Kč.