Komoda 08

Komoda Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Komoda disponuje skříňkou se 2 vnitřními poličkami... více informací »
Komoda  08
2 682 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Komoda disponuje skříňkou se 2 vnitřními poličkami...

Komoda Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Komoda disponuje skříňkou se 2 vnitřními poličkami a navíc díky poličkám po stranách nabízí i prostor pro vystavení fotografí či upomínkových předmětů z dovolené. Dodáváme v demontu. Komoda je součástí kolekce Rio.


Tento výjimečný výrobek jde pořídit pohodlně tady u nás umístěný v rubrice komody! Nyní můžete najít ještě ostatní výrobky z této populární rubriky za výprodejovou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Prozkoumejte u nás více skvělých produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Komoda 08 značky FORLIVING s.r.o. můžete najít na našich stránkách se slevou. Nabídky již od 2 682 Kč.