Komoda 1

Praktická komoda z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Komoda má 4 zásuvky. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování... více informací »
Komoda  1
6 790 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická komoda z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Komoda má 4 zásuvky. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování...

Praktická komoda z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Komoda má 4 zásuvky. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.


Často hledaný produkt máte možnost získat rovněž na stránkách umístěný v sekci komody. Nyní si můžete pořídit podobné produkty z naší kategorie jednoduše online! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. dodává kvalitní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento žádaný produkt Komoda 1 značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě teď opravdu výhodně. Ceny již od 6 790 Kč.