Komoda 2,

Moderní, nadčasová, s čistými liniemi - taková je kolekce sektorového nábytku Roulotte. Designové kousky tohoto provedení skvěle umístíte kdekoli... více informací »
Komoda  2
6 260 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní, nadčasová, s čistými liniemi - taková je kolekce sektorového nábytku Roulotte. Designové kousky tohoto provedení skvěle umístíte kdekoli...

Moderní, nadčasová, s čistými liniemi – taková je kolekce sektorového nábytku Roulotte. Designové kousky tohoto provedení skvěle umístíte kdekoli ve vaší domácnosti. Komoda lze libovolně kombinovat k jednotlivým komponentům z víceúčelového systému Roulotte. K uložení všeho potřebného máte k dispozici 2 menší otevřené police a prostor za 3 plnými dvířky. Skříňku nabízíme z lamina s ABS hranami v dezénu dřeva dub artisan, podstavec je z kovu v barvě černé. Dodáváme v demontu. Provedení: dub artisan / černá lamino / ABS hrany / kov Rozměry: šířka 180 cm hloubka 37 cm výška 80 cm Nezapomeňte se podívat také na další nábytek z kolekce Roulotte – viz související produkty níže.

Tento nejprodávanější výrobek Komoda 2, od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady nyní téměř zdarma. Teď v akci 6 260 Kč.