Komoda 2

Praktická zásuvková komoda v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Nábytek této kolekce se pyšní vysokou kvalitou zpracování.... více informací »
Komoda  2
7 645 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická zásuvková komoda v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Nábytek této kolekce se pyšní vysokou kvalitou zpracování....

Praktická zásuvková komoda v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Nábytek této kolekce se pyšní vysokou kvalitou zpracování. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Produkty ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Komoda má 3 prostorné zásuvky a 2 menší zásuvky. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.


Tento velmi žádaný produkt můžete získat také tu na našich stránkách zařazený v kategorii komody. Získejte parádní kusy ve zmíněné sekci za báječnou cenu!

Ve slevě kus Komoda 2 originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady ve slevě. Nabídka již od 7 645 Kč.