Komoda 25

Kombinovaná komoda z masivního borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek kolekce Classic ošetřujeme 2 vrstvami... více informací »
Komoda  25
13 970 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaná komoda z masivního borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek kolekce Classic ošetřujeme 2 vrstvami...

Kombinovaná komoda z masivního borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek kolekce Classic ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku z této kolekce jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Komoda má 2 plná dvířka, 4 prostorné zásuvky a 2 menší zásuvky. Vnitřní vybavení naleznete v galerii. Dodáváme smontované. Rozměry: – šířka 165 cm – hloubka 42 cm – výška 75 cm Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Tento oblíbený výrobek Komoda 25 můžete získat v pohodě na našich stránkách umístěný v sekci komody! Nyní si můžete pořídit kvalitní zboží z této známé rubriky za výhodnou cenu.

Výjimečný výrobek Komoda 25 od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte teď za výhodnou cenu. Právě teď jen za 13 970 Kč.