Komoda 26

Prostorná kombinovaná komoda se 2 plnými dvířky a 4 zásuvkami z masivního borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek... více informací »
Komoda  26
12 815 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorná kombinovaná komoda se 2 plnými dvířky a 4 zásuvkami z masivního borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek...

Prostorná kombinovaná komoda se 2 plnými dvířky a 4 zásuvkami z masivního borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek kolekce Classic ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Vnitřní vybavení komody naleznete v galerii. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.


Exkluzivní výrobek Komoda 26 najdete jednoduše tady a teď na našich stránkách ve známé sekci komody! Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této oblíbené rubriky za outletovou cenu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje top zboží.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Komoda 26 od značky FORLIVING s.r.o. můžete získat tady opravdu levně. Teď v akci 12 815 Kč.