Komoda 2D1S

Atraktivní komodu Vigo 2D1S nabízíme v barevné kombinaci bílá/dub. Komodu z lamina o síle 16mm (horní deska, korpusy) a MDF 16mm (čelo zásuvky a... více informací »
Komoda  2D1S
5 012 Kč
Ověřit dostupnost
Atraktivní komodu Vigo 2D1S nabízíme v barevné kombinaci bílá/dub. Komodu z lamina o síle 16mm (horní deska, korpusy) a MDF 16mm (čelo zásuvky a...

Atraktivní komodu Vigo 2D1S nabízíme v barevné kombinaci bílá/dub. Komodu z lamina o síle 16mm (horní deska, korpusy) a MDF 16mm (čelo zásuvky a dvířek) chrání ABS hrany. Čela zásuvky a dvířek jsou olepené folií v bílém vysokém lesku. Pojezdy jsou kuličkové plnovýsuvné. Stylová kolekce Vigo má silné kouzlo a jemnost a zaručeně rozzáří každý interiér. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 106 cm – hloubka 41,5 cm – výška 84,5 cm Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelenou obývací sestavu (viz související produkty).

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Komoda 2D1S originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít u nás teď ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 5 012 Kč.