Komoda 3/4

Komoda - 7 zásuvek. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,... více informací »
Komoda 3/4
27 596 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda - 7 zásuvek. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny,...

Komoda – 7 zásuvek. Masiv – borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 50 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.


Tento kvalitní a levný produkt Komoda 3/4 lze sehnat pohodlně na webu ve známé sekci komody. Najděte si ještě podobné produkty z této sekce za parádní cenu!

Tento akční produkt Komoda 3/4 od dodavatele s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. můžete koupit zde teď právě za super peníze! Akční ceny již od 27 596 Kč.
Další produkty z kategorie Komody