Komoda 32

Prostorná kombinovaná komoda z kolekce Classic. Komoda má 2 plná dvířka a 2 prostorné zásuvky. Vnitřní vybavení komody naleznete... více informací »
Komoda  32
9 085 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorná kombinovaná komoda z kolekce Classic. Komoda má 2 plná dvířka a 2 prostorné zásuvky. Vnitřní vybavení komody naleznete...

Prostorná kombinovaná komoda z kolekce Classic. Komoda má 2 plná dvířka a 2 prostorné zásuvky. Vnitřní vybavení komody naleznete v galerii. Produkty z masivního borovicového dřeva vysoké kvality ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Levný produkt Komoda 32 lze zakoupit rovnou tady u nás v sekci komody! Připravili jsme parádní kusy z této populární rubriky za parádní cenu.

Hodně oblíbený kus Komoda 32 od skvělého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat aktuálně za super peníze. Aktuálně stojí u nás 9 085 Kč.