Komoda 34

Zásuvková komoda Classic se 7 zásuvkami a vysokou kvalitou zpracování. Produkty této kolekce z masivního borovicového dřeva... více informací »
Komoda  34
11 760 Kč
Ověřit dostupnost
Zásuvková komoda Classic se 7 zásuvkami a vysokou kvalitou zpracování. Produkty této kolekce z masivního borovicového dřeva...

Zásuvková komoda Classic se 7 zásuvkami a vysokou kvalitou zpracování. Produkty této kolekce z masivního borovicového dřeva ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou 25 mm silné. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Nový kus máte možnost najít aktuálně na našich stránkách v kategorii komody! Připravili jsme jiné produkty z této rubriky za nejnižší cenu!

Exkluzivní produkt Komoda 34 s pečetí kvality od značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte v naší aktuální nabídce extra výhodně! Teď za akční cenu 11 760 Kč.