Komoda 35

Prostorná kombinovaná komoda se 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku v designu kolekce Classic. Komoda z masivního borovicového dřeva se 2 plnými... více informací »
Komoda  35
15 880 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorná kombinovaná komoda se 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku v designu kolekce Classic. Komoda z masivního borovicového dřeva se 2 plnými...

Prostorná kombinovaná komoda se 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku v designu kolekce Classic. Komoda z masivního borovicového dřeva se 2 plnými dveřmi a 7 zásuvkami se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování. Vnitřní vybavení naleznete v galerii. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Super produkt můžete najít bez obtíží tady na našem webu v oblíbené sekci komody! Připravili jsme ještě jiné výrobky z této populární sekce ve slevě. To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Komoda 35 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat teď v akci! V akci od 15 880 Kč.