Komoda 3D

Stylová komoda Rodan 3D ve zlatém odstínu dubu craft s dvířky olepenými bílou folií. Komodu z lamina o síle 22mm (horní deska), z MDF 19mm (dvířka)... více informací »
Komoda  3D
7 627 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová komoda Rodan 3D ve zlatém odstínu dubu craft s dvířky olepenými bílou folií. Komodu z lamina o síle 22mm (horní deska), z MDF 19mm (dvířka)...

Stylová komoda Rodan 3D ve zlatém odstínu dubu craft s dvířky olepenými bílou folií. Komodu z lamina o síle 22mm (horní deska), z MDF 19mm (dvířka) a MDF 16mm (korpusy) chrání ABS hrany. Úchyty z MDF jsou umístěny na černém skle. Jemné linky vyfrézované do MDF dvířek podtrhují velmi odvážný design okouzlující kolekce Rodan. Dodáváme v demontu.


Tento oblíbený výrobek Komoda 3D lze zakoupit rovněž na webu ve známé rubrice komody! Vyhledejte si nové produkty z naší rubriky ve slevě! Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce špičkové zboží.

Tento akční a ve slevě produkt Komoda 3D od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady a teď za výhodnou cenu! Teď v akci 7 627 Kč.