Komoda 7

Praktická komoda z kolekce Classic z masivního borovicového dřeva vysoké kvality zpracování. Nábytek této kolekce ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého... více informací »
Komoda  7
8 510 Kč
Ověřit dostupnost
Praktická komoda z kolekce Classic z masivního borovicového dřeva vysoké kvality zpracování. Nábytek této kolekce ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého...

Praktická komoda z kolekce Classic z masivního borovicového dřeva vysoké kvality zpracování. Nábytek této kolekce ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Komoda má plná dvířka a 5 zásuvek. Vnitřní vybavení naleznete na obr. v galerii. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Tento skvělý výrobek seženete teď tu na stránkách umístěný v rubrice komody. Máme pro vás oblíbené výrobky ve zmiňované rubrice za báječnou cenu! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. dodává špičkové výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento neodolatelný produkt Komoda 7 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít tady teď právě za výhodnou cenu. Akční ceny již od 8 510 Kč.