Komoda 8/1 2

Masiv - smrk. 8x zásuvka, 1x dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý.... více informací »
Komoda 8/1 2
18 888 Kč
Ověřit dostupnost
Masiv - smrk. 8x zásuvka, 1x dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý....

Masiv – smrk. 8x zásuvka, 1x dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 35 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Nejprodávanější produkt Komoda 8/1 2 jde koupit bez problémů tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci komody! Pořiďte si akční zboží ve zmíněné sekci za super ceny. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete více skvělých kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje kvalitní sortiment za extra cenu! Udělejte radost sami sobě!

Tento zlevněný výrobek Komoda 8/1 2 od výrobce s mnohaletou tradicí FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte aktuálně se slevou! Aktuálně výhodně za 18 888 Kč.