Komoda 8/1

Komoda - 8 zásuvek a dvířka. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se... více informací »
Komoda 8/1
20 622 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda - 8 zásuvek a dvířka. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se...

Komoda – 8 zásuvek a dvířka. Masiv – borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 39 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Tento skvělý produkt Komoda 8/1 máte možnost najít právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice komody. Prozkoumejte ještě další zboží ze zmíněné kategorie za skvělou cenu!

Akční a ve slevě výrobek Komoda 8/1 značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete tady a teď právě ve slevě. Nabídka již od 20 622 Kč.