Komoda ADAM 2D3S

Komodu Adam 2D3S nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují... více informací »
Komoda ADAM 2D3S
8 370 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu Adam 2D3S nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují...

Komodu Adam 2D3S nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Komoda se 3 zásuvkami, otevřenou policí a 2 dvířky vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Vnitřní prostor za dvířky je dělený policí. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.

Hodně povedený produkt Komoda ADAM 2D3S od společnosti FORLIVING s.r.o. k dostání právě teď v naší nabídce za nejnižší cenu! Teď v akci 8 370 Kč.