Komoda AYSON 2D1S

Kombinovanou komodu Ayson 2D1S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete ve 2 zásuvkách a v policích za 2 dvířky.... více informací »
Komoda AYSON 2D1S
2 866 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovanou komodu Ayson 2D1S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete ve 2 zásuvkách a v policích za 2 dvířky....

Kombinovanou komodu Ayson 2D1S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete ve 2 zásuvkách a v policích za 2 dvířky. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Exkluzivní produkt je k dostání zrovna tu na našem webu v oblíbené sekci komody! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této kategorie za nejnižší cenu! Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. má na skladě top výrobky ! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další prověřené produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Komoda AYSON 2D1S od značky se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. získáte právě teď v nabídce za skvělou cenu! Aktuálně v akci za 2 866 Kč.