Komoda Chenil 4, bílá /

Kombinovaná dvoudveřová komoda se dvěma šuplíky z kolekce Chenil v dezénu beton s prvky bílé. Skříňka je vyrobena z kvalitní laminované DTD.... více informací »
Komoda Chenil 4
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaná dvoudveřová komoda se dvěma šuplíky z kolekce Chenil v dezénu beton s prvky bílé. Skříňka je vyrobena z kvalitní laminované DTD....

Kombinovaná dvoudveřová komoda se dvěma šuplíky z kolekce Chenil v dezénu beton s prvky bílé. Skříňka je vyrobena z kvalitní laminované DTD. Komoda Chenil se svým čistým designem hodí do každého moderního interiéru a pojme jistě všechny vaše cennosti. Dodáváme v demontu.


Kvalitní a oblíbený výrobek Komoda Chenil 4, bílá / lze koupit právě nyní tady u nás v populární kategorii komody. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kousky ve zmiňované kategorii za super cenu! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více kousků značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený produkt Komoda Chenil 4, bílá / od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete zde skutečně levně. Akční cena 2 590 Kč.