Komoda FR6

Komoda se 2 zásuvkami. Komoda má navíc 4 sekce s dvířky. Komoda je vyrobená z kvalitního lamina o síle 18 mm v dekoru ořech/dub... více informací »
Komoda  FR6
5 808 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda se 2 zásuvkami. Komoda má navíc 4 sekce s dvířky. Komoda je vyrobená z kvalitního lamina o síle 18 mm v dekoru ořech/dub...

Komoda se 2 zásuvkami. Komoda má navíc 4 sekce s dvířky. Komoda je vyrobená z kvalitního lamina o síle 18 mm v dekoru ořech/dub milano. Dodáváno v demontu. Komoda je součástí systému Forrest.

Oblíbený a akční kus Komoda FR6 můžete sehnat mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii komody. Vyhledejte si parádní produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu! Tato značka FORLIVING s.r.o. může nabídnout špičkové produkty. za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nakupujte výhoděn u nás! Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! U nás najdete další vybrané kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kousek Komoda FR6 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. je k dostání tady nyní za super cenu! Zrovna nyní za cenu 5 808 Kč.