Komoda GR2

Komodu Gray GR2 s dvířky a 4 zásuvkami nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli... více informací »
Komoda  GR2
5 864 Kč
Ověřit dostupnost
Komodu Gray GR2 s dvířky a 4 zásuvkami nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli...

Komodu Gray GR2 s dvířky a 4 zásuvkami nabízíme z lamina v kombinaci grafit a matná bílá, kterou nic nepokazíte v jakékoli místnosti vašeho domova a skvěle tak doladíte všechny doplňky. Elegantní podlouhlé kovové úchyty doplňují celkový design nábytku. Nožky jsou ze šedého plastu. Dodáváme v demontu. Vyskládejte si domov dle vlastní představy a možností z prvků kolekce Gray, která je ideálním řešením pro vytvoření moderního prostředí ve vašem obýváku, dětském či studentském pokoji nebo v jídelně.

Neodolatelný výrobek Komoda GR2 můžete nakoupit taky tu v populární sekci komody. Pořiďte si ještě ostatní kusy z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. To není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Komoda GR2 od našeho předního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách ve výhodné akci. Právě teď jen za 5 864 Kč.
Další produkty z kategorie Komody