Komoda HEY 02

Stabilní skříňku Hey 02 nabízíme v řadě moderních dezénů. Skříňka disponuje 2 zásuvkami a skříňkou se 3 poličkami uvnitř. Barevná škála... více informací »
Komoda HEY 02
Stabilní skříňku Hey 02 nabízíme v řadě moderních dezénů. Skříňka disponuje 2 zásuvkami a skříňkou se 3 poličkami uvnitř. Barevná škála...

Stabilní skříňku Hey 02 nabízíme v řadě moderních dezénů. Skříňka disponuje 2 zásuvkami a skříňkou se 3 poličkami uvnitř. Barevná škála sází na jednoduché spojení bílé barvy a teplého dřevodekoru dub artisan. K této kombinaci si můžete zvolit čílka z 5 barev, takže můžete mít pokoj pro princeznu, námořníka ale i studenta, který barvám neholduje. Dodáváme v demontu. Zásuvky i dvířka se systémem tichého dovírání násobí funkčnost a praktičnost nábytku. Výrazným prvkem systému jsou bílé 12 cm vysoké nožky z tvrzeného plastu, které jistě oceníte při úklidu. Pokoj vybavený nábytkem HEY jistě vykouzlí úsměv na tváři nejen vám, ale i vašim dětem. Skříňka Hey 02 patří ke kolekci nábytku HEY, který je nadčasový a díky svému modernímu designu vhodný do dětských a studentských pokojů. Vybírat můžete z řady prvků v hravých barevných kombinacích, z nichž lehce poskládáte pokoj pro své ratolesti. Produkty jsou vyrobené z kvalitního lamina o síle 25 mm s ABS úpravou hran, čímž je minimalizované riziko mechanického poškození či odštípnutí hrany. Fronty a ostatní části mají sílu 16 mm.


Vysoce kvalitní produkt Komoda HEY 02 jde získat pohodlně tu na stránkách v populární kategorii komody! Nyní získáte kvalitní výrobky z této populární rubriky v bezva akci! Významná značka FORLIVING s.r.o. dodává vysoce kvalitní výrobky.

Nejprodávanější produkt Komoda HEY 02 od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít tady teď opravdu výhodně. Akční ceny od 6 069 Kč.