Komoda IV2

Atraktivní komodu Ivo IV2 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí masivně. V naší nabídce... více informací »
Komoda  IV2
6 195 Kč
Ověřit dostupnost
Atraktivní komodu Ivo IV2 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí masivně. V naší nabídce...

Atraktivní komodu Ivo IV2 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí masivně. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Ivo a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy nábytku Ivo mají sílu lamina 16mm, vrchní desky 22mm a hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky a úchytky jsou kovové, sklo tvrzené.


Často hledaný produkt Komoda IV2 je k dostání jednoduše tu na webu v kategorii komody! Nyní získáte unikátní zboží z této známé kategorie za internetové ceny. To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Komoda IV2 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat tady a teď v akci! Cena od 6 195 Kč.